FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

od ffloyd
Veľmi dobrý admin team akože, človek požiada o znovu prešetrenie zabanovania, a neobdrží žiadnu odpoveď len locknutý thread.

Fury ,neviem aké spory máte medzi sebou, ale je veľmi trápne,že si to vybíjaš na hráčovi, ktorý za to vôbec nemôže a chce len aby sa jeho nezmyselný ban prešetril znova a jediné čo spraviš je,že zamkneš thread bez odpovede, jedine sa vyjadriš k tvojím bývalým kamarátom *clap*. Dúfam teda len, že zlepšíte ten váš odhad na cheatrov a už nebudete do admin teamu brať uplakaneho človeka so 150 hodinami (čo je mimochodom zaujímavé,že taky človek dostane práva) ktorý o tej hre vie akurát to,že sa chodí pomocou WASD a skáče medzerníkom.

Ďalej som žiadal o vysvetlenie za čo som vlastne zabanovaný, lebo to ma strašne zaujíma, ale očividne tu sa odpovede nedočkám. A že kup si unban u respawna, a načo by som si kupoval unban keď ma zasa niekto z niektorých vaších amatérskych adminov (česť výnimkám ako je lišák alebo RyaN) zabanuje keď budem hrať stále rovnako? Zas si budem kupovať unban?

Ak neviete rozoznať normálneho hráča, ktorý to vie hrať od cheatera tak načo tu máte potom forum a nejakých adminov? Keď aj tak zabanujete človeka, ktorý nič zle neurobil len sa prišiel zabaviť s kamarátom na server? Ďalej je veľmi zaujímavé,že ste to odhadli z videa a nie dema. Vtom videu preboha nie je nič, len tam počujem ako ma obviní,že mám cheaty na autobunnyhoping a dostanem ban za Aim Bot od človeka, ktorý nevie ako hra a strielanie funguje a myslí si,že guľka v pohybe ide presne tam kde máš namierený crosshair.

Keď už ma teda necháte bannutého aspoň si vstupte do svedomia ako admin team a preriešujte niečo podrobne a nie na základe 3 minutového videa kde z toho si viac všímam ako mu tam píše kamarát nech ma zabanuje a ďalší kamarát ho len podporuje nech ma zabanuje, však ten admin očividne ani nemá vlastný rozum keď sa pýta ,či mi má dať ban.

Takže gratulujem jojkovi k jeho prvému zabanovanému človeku, no musim ťa sklamať, netrafil si a neodhadol si cheatera, takže máš určite priestor na zlepšenie.

Pekný deň prajem teda, a snáď sa mi dostane nejaké vysvetlenie aj z predchadzajúceho threadu.
Užívateľov profilový obrázok
od Fury
Jak že si to vybíjím na hráči? Však jsem ti tam psal že máš unban... stačí se podívat.

CZE/SVK Tieto pravidlá platia na v&sca[…]

CZE/SVK 1. Je povinnost plnit cíl mapy[…]

JAILBREAK

CZE/SVK Obecné Pravidla - Hrá[…]

BHOP

CZE/SVK 1. Nemôžeš využív[…]

Pripoj sa do našej Steam Group