FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od houska
Nevim proc lockujes téma v diskuzi, která slouží k debatovani a polemizovani nad nejakymi vecmi pan velky manager
To ze ted mas managera, kterého ses snazil vybrecet u respa uz dlouho vime, ale nemusíš si tim zvedat ego

I když jsme odesli tak svým zpusobem tu radi travime cas a vidíme jak delas vse spatne
Editnul si veskera pravidla tak abys tam mel svůj nick a byla to jen tvoje ucast :DDDDDD Zadny error to nedavalo xddd

Nasledne si pozmenil komplet admin team, například takovy discover si zadal o admina u me na steam profilu xddd
ten at je tvoje věc, ale reknes nejakou minimalni hranici veku a pridavas same deti bez mozku, když uz mas toho manazera tak premyslej :D

+++ Si aktivni, to se ceni
+++++++++ Nepocitam jak si mi nescetnekrat brecel na messu a na steamu ze bys chtěl manazera a ze bys zmenil cely portal. Menis ho teda hezky ceciku xd

Respe, byt tebou, zrus ten portal nadobro, tenhle pritomny at ti dela jen ostudu, najdi si brigádu a vyděláš z toho vic jak tady xd
od Neezy
Ne nehaze to error
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
od Neezy
Hele tobě muže úplně jedno co tu dělám, koho přijímám atd takže si to laskavě nech pro sebe
od Neezy
Pošli mi screen jak brecim ze chci managera, nikdy jsem nebrečel ze chci managera maximálně jsem psal drugymu jestli nemůžu dostat ban leadera
od OndeR
Housko, klidek.
Odesli jste, tak nas nechte byt.
Radeji se jdi ucit na maturitu!
od xyz
Houska hlavně že ty jsi nebrecel ať ti daj manažera že jako bl nic nemůže a takové další chujoviny. Tak se nad sebou zamysli
od houskaaaa
Takže, normálně bysme byli v pořádku a nic neřešili nebýt Neezyho. Svým stylem jsme sice odešli, ale máme nějakou pohnutku si prostě něco napsat

Onder - maturitu mám za sebou :) Odešel jsem a řeším jen Cicku za jeho stupidní chování a pomluvy

Kaboom - co Já vím, tak ty by ses neměl ani vyjadřovat z hlediska toho, že sis o admina brečel vedení a pak ti bylo dáno jen academy

Nenapsal bych ani "ň" nebýt cicky a jeho pomluv na serveru. Mmatuski svým stylem docela uhodil hřebík. Od doby co vy všichni máte větší práva, tak nedokážete klasicky a mentálně posoudit situaci

Jinak Kaboome, já si manažera nevybrečel. Dostal jsem BL a když mě to omrzelo, neppik mě po nějaké době pak na post manažera dosadil. Ty se svým chováním na serverech bych držel jazyk za zuby.

Každopádně, děkujeme za nějaký ten strávený čas

Jo, ještě jedna věc, docela budu furt aktivní na arénách, tak mi ještě než mi dáte zase ban, vysvětlete proč hráčka "amka" má protekci? Jestli je podle vás normální aby všem nadávala bez konkrétního důvodu a jsou přitom 4 admini... Fuuuuha, ale jak říkám.

Onder, děkuji za podporu u matury když si mi psal ❤️ Vážím si toho

Kaboome... hold... dospěj, ten věk je ještě znát. Nesuď člověka za přítomné chování zde na webu, dost jsme ti pomohli na post academyho

++ Omlouvám se ještě, Neezy, rád bych dodal screeny, ale steam chat nemá historii, ale mám svůj názor a tys lezl doprdele Respowi a Matovi, každopádně... přeju Gl hf a trochu bxch vybíral jiné adminy, aspoň některé co mají víc jak 5IQ

Edit/PS // Kaboome, já jsem nad sebou zamýšlený docela dost. Jsem 20ti letý pracující člověk a nebudu na portálu, který nic nevydělá a nebudu to dělat zadarmo pro tak toxickou komunitu. Ohledně BL a manažera jsem se vyjádřil, BL nemohlo dělat skoro nic, ale jestli myslíš brečení pod pojmem jednoho zeptání Mata, tak... Hochu, ty budeš mít těžký život
od Neezy
Prosím? Jaké pomluvy? Jsi tu jen ty co má vysoké ego a musí furt rejpat do mladších :)
od Neezy
A co vím tak nikdy jsem po tobě nežádal managera :)
od Dex
Houska díky za vyjádření,určitě vezmu to co jsi napsal v potaz a něco z toho snad pořeším.
Tímhle bych to rád ukončil ať se to tu zbytečně nehrotí.

Rádi tě uvítáme na arenkách a nevidím duvod proč by si měl dostat ban.
Žádost o admina

Věk: 18 Nick: ♛✟Kompl€x SteamID: STEA[…]

UNBAN

Zdravím! Tvoj nick - ✪ .freecko ❤ Z │ rk3.[…]

Žádost o admina

Věk: 14 Nick: SherifKakao SteamID: STEAM_0:0:0 Ode[…]

ziadost o moderatora na ts3

Nick po ktorým si na našom TS3 : ang[…]

Pripoj sa do našej Steam Group