FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Uh první bych chtěl říct jenom že to je můj osobní názor který ani nemusí být správny bruh.
rozdělím to do několika sekcí

1. Server texts

V tabu mi hodně trvalo než jsem se zorientoval co znamená co.
Nahoře je název portálu pod tím online hráči pod tím ping potom seznam hráčů
a následně tsko ip serveru a web.
Celé je to takové chaotické nahoru bych nad list lidí bych dal odkazy s jasným popisem
web -
tsko -
ip -
a dal tomu barvy aby to bylo možné dobře přečíst za všech podmínek.
Pod seznam bych dal čas rovnou asi kolik člověk má € protože pomocí cmd mi to přijde takové na zdlouhavé.
Ten čas jsem taky nepochopil protože jsme CZ/SK server proč máme PM/AM čas společně s naším normálním 24h ? stačí jeden ne? do toho se ještě prohozuje s datem což bych udělal něják aby se to neměnilo klasicky staticky.

Chat bych upravil v několika věcech a to je že bych takové ty zprávy jako jsou pro voting, forum, atd odstranil protože to doopravdy spamuje nebo jim nastavil větší delay mezi sebou.

Další věcí je že pokud kdokoliv cokoliv napíše tak to vidí i ostatní takže bych udělal jednoduchou předponu která by rozlišila all chat a třeba nearby chat.

Pokud napíšu v survivalu /tpa /home /msg zobrazí mi to jako kdyby ten cmd neexistoval ale v lobby to zobrazí normálně.

Dále by se hodilo pokud jsou nějaké player shopy nebo nějaká player marketing interakce aby to i třeba ukazovalo že člověk dal na prodej předmět nebo poptávku
nebo možnost zobrazit obchod bez možnosti nákupu?

bylo by i fajn udělat i něco pro zobrazení všech funkcí serveru.

2. Gameplay

Určitě dynmapu

Omezit možné flagy v residenci protože teď musím obcházet residenci pana ovc3 protože si tam dal že se nedá v residenci hýbat pokud nejsem členem jeho gay party.

pokud použije někdo /rtp aby ho to neportlo 20 bloků od spawnu jako mě ale stovky tísíce možná i miliony bloků daleko.

healthbary pro mobs a nejrůznější bary třeba pro mobcap, speed, day/night cycle.

ta economy by byla určitě fajn a vždy mě takové servery bavili určitě bych ale nerad viděl 80 automatických farem takže jistá omezení pro ně budou jenom vítané.

určitě by se hodili bonusy pro hráče kteří tvoří aliance/party/kluby prostě hrají spolu ve formě určitých pasivních bonusů.
Žádost o akademiho

Nick: Tereza Věk: 16 SteamID: STEAM_0:0:1[…]

žádost o academy

Nick : Young Věk : 15 SteamID : STEAM_1:0:570749[…]

Pravidlá

Obecná Pravidla - Server je určen […]

Žádost o Academy.

Nick : focusbtw Věk : 14 (ale žád&a[…]

Pripoj sa do našej Steam Group