FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

od ghatt
Nick : ghaatt
Vek : 16 (žiadam o výnimku).
Odohraný čas na serveri : cca 10-15 hodín(práve teraz je na serveri whitelist, takže si nemožem pozrieť presný čas a taktiež žiadam o výnimku).
Skúsenosti : pred niekolkými rokmi som bol admin na nejakom MC serveri, názov serveru si už napamätam, ale aj keď nemám moc skúsenosti, tak sa s radosťou doučím.
Dôvod prečo sa hlásim na post Helper : kedže ma csgo v poslednej dobe už moc nebaví, tak som si povedal, že minecraft by mohla byt dobrá zmena, no a jasne že aj by som chcel pomôct so serverom, aby tam nehrali žiadni toxic hráči, cheateri atd, teraz sa majú pridávat aj minigames a skyblock a na serveri je len 1 helper (Embargo) a to určite nebude stačit kedže na server príde viacej nových hráčov.
Informácie o mne : Volám sa Vladimír. Na Games-Towne mam už skoro 2 roky admina (na csgo serveroch), no a kedže je tu teraz aj MC server, tak som si povedal, že by som rad aj pomohol, vo volnom čase okrem toho, že hrám na počítači tak taktiež rád trávim čas s rodinou a kamarátmi. Aj za tie 2 roky, čo pôsobím ako admin na GT, tak so mnou neboli žiadne problémy ( no teda skoro žiadne, o tom čo tu boli na mna tie stažnosti cez leto sa radšej nebudeme baviť že, ale tak odvtedy som sa uvedomil a na mna nebola ani jedna stažnost, kde by bol nejaký adekvátny dôkaz), no a už sa tu nejdem viacej rozpisovat, pretože toto je moja tretia žiadost na Games-Towne a nechcem aby to bolo také isté ako tie moje staršie žiadosti.
VIP/SPONZOR : NIE/NIE
Žádost o akademiho

Nick: Tereza Věk: 16 SteamID: STEAM_0:0:1[…]

žádost o academy

Nick : Young Věk : 15 SteamID : STEAM_1:0:570749[…]

Pravidlá

Obecná Pravidla - Server je určen […]

Žádost o Academy.

Nick : focusbtw Věk : 14 (ale žád&a[…]

Pripoj sa do našej Steam Group