FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Vidíš niekoho ako zneužíva práva ? Tak to napíš práve sem !
Užívateľov profilový obrázok
od Fury
I mě lidi psali že tam zneužíváš práva atd.

Těch stížností už bylo hodně. Takže jsem pro aby ti sponzor nebyl navrácen.
od Prcina
Frager, oba víme jak to skončí a nedá se to zachránit, snažíš se odporovat skoro celému A-Teamu. Už jenom ten den, kdy jsi souhlasil s tím, že zaplatíš 500+- Kč/ 20 € tak jsi ty peníze rovnou zapálil a v tu dobu, kdy nebudeš mít Sponzora, tak ty peníze dohoří.

Screeny jako důkazy nebo stížnosti od hráčů jsou dosti irelevantní na dokázání této věci. Vyfotit vyspamovaný slap z chatu umí každý, i když to nemusí být tak, jak to vypadá. Řici čtyřem kamarádům, aby tě nahlásili.. to umím také.
od OndeR
Já to vidím takto.
Screen jako důkaz je blbost! Stěžovat do Pm může každý, i když se nic neděje.
Admin a HlSA musi mít důkaz, když hráče zabanují, na kterém je zcela patrné, že hráč porušil pravidla.
Proto bych v tomto případě požadoval nějaký pořádný důkaz, podle kterého se to pak vyřeší. Jinak se to řešit nedá!!!

Toď vše od nezávislého čtenáře...
od Frager
OndeR napísal:
09 Feb 2019, 13:58
Já to vidím takto.
Screen jako důkaz je blbost! Stěžovat do Pm může každý, i když se nic neděje.
Admin a HlSA musi mít důkaz, když hráče zabanují, na kterém je zcela patrné, že hráč porušil pravidla.
Proto bych v tomto případě požadoval nějaký pořádný důkaz, podle kterého se to pak vyřeší. Jinak se to řešit nedá!!!

Toď vše od nezávislého čtenáře...
Plně souhlasím s tímto komentářem. :D
Jak jsem na TeamSpeaku říkal, v situacích, kdy jsem pod jakýmkoli nátlakem nebo jsem naštvaný dokážu napsat věci, které vyzní jinak, než jak jsem je myslel, takže se tím v podstatě "přiznám" k něčemu, co jsem neudělal.
Prý mi byl sponzor odebrán, protože jsem spamoval slapování a tím zahlcoval server (tohle jsem se dozvěděl AŽ na tsku), ale viděl jsem že Silver/Black tak slapoval dřív než já, tak jsem si myslel, že to asi logicky nevadí, když to dělá admin.
Myslel jsem, že admini by měli spíš hráčům pomáhat a ne upozorňovat na to, co omylem řekli/napsali.

Navíc není nikde napsáno, co přesně se považuje jako zneužívání práv a co všechno se považuje jako důvod k použití příkazu/ů, takže tady je zase chyba na straně Lower Leadershipu/Leadershipu.
BTW bylo mi řečeno, že mám dneska čekat na tsku a že se to nějak dořeší. Takže jsem čekal na tsku asi 2-3 hod. a nic se nedělo. Nevím jak to tady funguje, takže nevím, jak se mám s adminy domluvit, když jediný kontakt na ně mám přes fórum. :(
od houska
Pockej počkej, byl si 2-3 hodiny na tsku a kteréhokoliv admina si mohl poknout nebo mu napsat zpravu, to k tehle věci.
Ale napsat ze je chyba na naší strane kvůli tomu ze neznáš jednoducha pravidla? :D Ty pravidla tu kolujou uz leta a to ze ty je neznáš te nijak neodlisuje, takze s kecama, ze to je nase chyba chod nekam jinam
od Dulam
Tak už do toho musím taky zasáhnout.
K tvému bití / nebití na TS:
<21:33:31> "frager" connected to channel "• Vstupní místnost •"
<21:34:03> "frager" disconnected (leaving)

<22:16:34> "frager" connected to channel "• Vstupní místnost •"
<22:16:40> "frager" disconnected (leaving)
Jinak v obou případech jsem byl na TS tak jsi mohl třeba poke / napsat...

Jinak nevím jaké pravidla viděl houska, že už léta kolují ale já je teda ještě neviděl. Asi kolovali do kola, ale mimo mě a nevím jak ostatních.

Na druhou stranu by měl každý mít nějaký rozum a vědět co má a co ne, takže pokud si někoho jenom tak mutoval / slapoval tak to je jasné zneužívání.

Jinak ale souhlasím že pokud nejsou nějaké smysluplné důkazy proti danému sponzorovy (fragerovy) tak by mu měl sponzor zůstat.
Screen neřekne nic o dané situaci a skoro cokoliv na screenu bude vypadat bezdůvodně.

Jsme v CZ/SK a ne v Mexiku takže tu funguje presumpce nevinny s ne vinny, takže pokud není důkaz tak by se neměl sponzor odebrat.
od Frager
Doufám, že se to už dořeší (nejlépe ještě dnes), protože hráči asi neví to, že ze screenu chatu nejde nic vyčíst a jiné důkazy nejsou, protože kdyby byly, tak už na fóru dávno jsou.
Jinak na TSku budu dnes +- po 18. hodině, takže jestli se mě ještě někdo chce na něco zeptat, tak tam budu pár minut.
Slovní fotbal

Na fóru není moc velká z&aacu[…]

Věk: 17 let (10 dní do 18ti) Nick: father@C[…]

Žádost o Admina Retakes 2

Vek: 19 Nick: wexxik SteamID: STEAM_1:0:180243989[…]

Zdravím 19.4. jsem si reinstalloval PC a k[…]

Pripoj sa do našej Steam Group