FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Vidíš niekoho ako zneužíva práva ? Tak to napíš práve sem!
Do you see someone abusing permissions? Then write it here!
Užívateľov profilový obrázok
od Misooo
Zdravím, tvoje dôkazy pre túto tému sú uplne mimo.
Už len pri mne to píše na tvojom dôkaze posledné dva dni aktívne.
Ako písal Prcka mal som byť preč zrušilo sa to hned včera som bol na JB, vo štvrtok som vedel že pôjdem preč tak som šiel na JB tiež na JB som dosť často takže moc nechápem o čo ti ide :ugeek: .
Na jb hovoríš že sa nič nemení Prcka za to ale nemôže žiadosť bola podaná a zmenilo sa minimálne to že je tam viac slotov na hranie, na jeho žiadosti sa pracuje k tomu ti viac asi nič nepoviem.
To že ja nechávam niečo na sponzoroch je skôr že sponzor mi skáče do reči a robí moju prácu za mna ked som napojený asi sa dohodneme s Prckou a začneme za to nejako trestať a bude takýto problém vybavený.

Prajem pekný deň.
od Dex
Takže pánové.
Aktivita A-teamu není vaše věc.
Jestli budete neustále spamovat forum nesmysli tak vám rád hodím pernamentní ban.
Vy jste odešli z A-teamu a ted si stěžujete že tam prý nechodí admini(I když chodí,I já tam chodím,fury,max)...dám vám jednoduchý řešení,podejte si žádost o práva.
Pokud se vám nelíbí že tam teda podle vás admini nechodí.
Pokud sem ovšem píšete jen proto že máte osobní problémky s konkrétními admini,tak jděte s potěšením doprdele.
Chápu že asi nemáte žádné povinnosti a máte furu času,no většina z nás chodí do práce a fakt nemá čas sedět 24/7 na Jb.
A ještě aby sme si něco ujasnili.I kdyby tito admini přišli o práva,vám to nic nepřinese,jen tam bude admin méně často..jinými slovy vaše stížnost je uplně zbytečná s ohledem na to co by měla řešit(pokud samozřejmě stížnost není podána v afektu ke konkrítním adminum,což dle mého soudu je).

Stížnost zamítám,duplicitní téma budu banovat.

//
LOCK
ziadost o academy admina na jb

Věk : 15 (zadam o vynimku) Nick : ghostyyy. SteamI[…]

Zadost o admina na 1v1

Vek - 19 yo Nick - houska, oof SteamID - ST[…]

PRAVIDLA // RULES

CZE/SVK 1) Aby jsi se mohl hlásti na[…]

Nábor na Adminov je znovu open!!! […]

Pripoj sa do našej Steam Group