FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tady si můžete požádat o unban.
Here you can write request for unban.

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
od ffloyd
Tvoj nick - ffloyd
Steam ID - STEAM_1:0:105074741
RETAKE 2
admin - jojko
Dôvod - aimbot
Odkaz na ban - http://banlist.games-town.eu/index.php? ... mid&Submit
Prečo by si mal dostať UNBAN - šťastie v nešťastí, cross na nesprávnom mieste v nesprávny čas. Lepšie povedané, necheatujem a je to nedorozumenie no :D

------------

Chcel by som aby sa toto nedorozumenie preskúmalo ešte raz a chcel by som vedieť, na základe coho ste usúdili, že som používal nejaky pomocný program :D

Zabanoval ma admin, ktorý nevie ani natočiť demo a nevie, že na public servery sa da taktiež dostať VAC Ban, ale k tomu som sa nechcel vyjadrovať predtým.

Cele to video vôbec nie je priekazny dokaz žeby som niečo mal. Klasicky movement, klasicky crosshair placement. Preboha keď ma človek 5500 hodín tak vie ako ta hra funguje, a to, že mi vyšiel jeden bunnyhop je už hneď autobunnyhop script.

Však vtom máte zmätok, jeden ma obviní z aimbotu, druhy ma obviní zo scriptingu :D

A jojko, keď už chceš písať o tom, že v situácii keď tvoj kamarat šimon dostal za 1 som mal aimlock tak ti chcem len povedat, že aimlock=/=aimbot.
Aimlock ti len hodi na človeka ale nevystreli, a keď si pozreš pozornejšie vtom tvojom videu tu situáciu tak po cely čas som strieľal a nelietalo mi to tam zo strany na stranu na hlavu, predsa keby mám aimbot tak zabijem aj toho na longu a keby mám aimlock tak mi tam ten crosshair lieta jak šarkan od hráča k hráčovi.

Prosim vás, prečo by som riskoval VAC ban len kvôli zábave na retaku, ktorý hrám občas s kamarátom?

Chcel by som, aby sa to len ešte raz preskúmalo, bol by som vďačný.
Naposledy upravil/-a ffloyd v 09 Júl 2019, 19:41, upravené celkom 2 krát.
Užívateľov profilový obrázok
od xyz
Ted jsem se díval na tvoji minulou žádost a manažer už rozhodl.
Takže si unban můžeš zkusit koupit u respawna nebo počkat jestli se k tomu ještě někdo vyjádří
od ffloyd
Prepáč, ale nemienim si platiť za unban, kvôli tomu, že ma obvinil niekto, kto tej hre asi nerozumie. Dúfam, že sa to znova prešetrí, bol by som nesmierne rad, človek ktorý by bol zabanovany pravom by sa predsa nerozpisoval kvôli nejakému banu na publicu a prešiel by cheatovat inam.

Na vašich serveroch hrávam rad ako som už niekolko krát napísal. Na žiadnych iných nehravam a preto by som bol rad keby som dostal unban.
od ffloyd
:D Akože, keby mám hodnotiť niekoho iného a uvidím tam takyto bhop tak tiež som na pochybách, ale ako som povedal v minulom odkaze tiež veľakrát, boli to len 2 skoky ktore sa očividne vydarili keď to všetkých zaujalo.

Osobne poznám fakt o dosť lepších bhoperov, ktorý nepoužívajú makrá ani nič proste to vedia, ale to nie je môj prípad mne sa proste len zadarilo skočiť takto s kolieckom.
od ffloyd
Keby takto viem skákať nonstop tak začnem natáčať videa na YouTube :D Tak nebudem u Vás kedtak skákať no, lebo odkedy som prišiel na server s kamarátom tak aj jemu sa zdalo, že to ide jednoduchšie ale tak teraz už viem, že asi nie.
od ITΛCHI
je tam vyšší air accerelate a menší stamina jump lose ale to pořad nedá takový gain jako máš ty
od ffloyd
pozri sa, netuším čo tie tvoje slova znamenajú takze sa do tejto veci rozumieš, ale ver mi, keby som chcel siloumocou cheatovat tak by som určite nemal nejaké cheaty na autobunnyhop keďže to je najviac obvious spolu s aimbotom. Keby to demo je dlhšie, a začal nahrávať skôr tak by si videl, že nemám žiadny autobunnyhop keďže to mi fakt moc nejde, celých 5k hodín som mal nahrané dm a Aim mapy, kz servery vôbec, takze vtomto prípade sa s tebou nemôžem hádať keďže sa tomu rozumieš a o týchto veciach mám malo naštudované, viem jedine z 1.6 HNS že na väčší speed potrebuješ strafy to je všetko. Je to slovo proti slovu v tomto prípade, ale nemám žiadne makrá ani scripty, na makrá nemám potrebný Hardware a v configoch som sa nikdy v GO nehrabal.
od Fury
Housko a Itachi co se do toho pletete ?
Běžte si zpátky na Relax...
Ban + stížnost

Nick hráča. Max Steam ID hráča. STE[…]

reset

ony se i skiny na zbraně resetovaly?

Žádost o unban

Tvůj nick: Apple_Moon Steam ID: STEAM_0:0:22222194[…]

Žádost o admina

Věk: 18 Nick: ♛✟Kompl€x SteamID: STEA[…]