FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tady si můžete požádat o unban.
Here you can write request for unban.

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
od Jojko
0:41 trase sa ti crosshair počas toho jak strielaš pusti si to spomalene
od ffloyd
a ešte sa mi ľúbilo, ako sa tam pýtaš kamaráta či mi máš dať ban :D a na jeho údiv, na to forko som sa prišiel sťažovať ako každý normálny človek, ktorý dostane ban neoprávnene :D Počkám ešte na vyjadrenia od ostatních
od Jojko
čupel si na mieste. počkaj na vyjadrenie ostatných adminov a nespamuj tu každú vec čo ta napadne.
od ffloyd
:D ja neviem asi som slepý ale ja tam žiadne trasenie nevidím, vidím tam ako sprajujem z deagla a idem vľavo
od ffloyd
Ako som hore spomenul, z midu šli streli tak tam niekto bude, inak ten prechod z jedného hráča na druhého mi nepríde divný.Myslím si,že to je klasický pohyb myšou, keby to cuklo že hneď to na neho namieri tak by som bol aj ja na pochybách ale takéto veci sa v tej hre dejú denno-denne.

A to posledné kolo je som taktiež vysvetľoval, hodil som molotov ukazovalo to damage tak som vedel,že tam niekto je, ale istý som si nebol,že bude presne pri stĺpe,preto som to checkoval ako prvý spot keď smoke vyprchával. A keď ten aim máte nahraný, tak to bol jednoduchý frag ten posledný bol len šťastný frag.
Užívateľov profilový obrázok
od ITΛCHI
100% má bunnyhop script ten airaccelerate je až nesmyslně velký a na takové zrychlení ani nestrafoval jakých dosahoval rychlostí takže minimalně bhop script

toho by si všiml i slepý člověk
Užívateľov profilový obrázok
od Neezy
Tak jsem se taky podíval na to demo... ten bhop :DDD by mě zajímalo jak můžeš nabrat rychlost když jen skaces a nestrafuješ xdd
od ffloyd
Pozri sa, doteraz som si myslel, že na tom servery máte niečo nastavené, že sa tam ľahšie bunnyhopuje ale očividne nie :D Pozri si to ako skáčem na CT spawne je to niekde na začiatku toho dema, idem normalne a zastavím keby mám ako tu hovoríte autobunnyhop tak by som skákal súvislo a nie že ma to zastaví, a ešte k tomu keď tam nie je žiadny predmet :D
od ffloyd
Keby máte k dispozícií normálne demo z hry a dlhšie tak to preskúmate lepšie ako to,keď vtom videu 50% času je v chate s kamarátom. Plus boli tam 2 skoky, keby tam boli súvisle viaceré skoky že prebunnyhopujem od spawn pointu až na long tak by som to bral ako podozrenie ale toto boli klasické 2 skoky pri ktroých som krúžil koliečkom a používal D a A :D
od N3xT
Naprosto trash demo, i kdyby něco měl, tak jen kvůli takovým demům bych to musel nechat plavat, protože už jen koukat na to, je opravdu strašné. A pokud něco, tak jedině bhop, aim bych toto moc nenazýval spíš random shoty.
Halo? proč jako?

Muj nick : GeX;^ SID : STEAM_0:1:55975235 Server[…]

sponzori prava

bylo by fajn, kdybyste se naucili udelat jednu vec[…]

Random polák ok

Nick - Bichu Key-Drop.pl SteamID - STEAM_0:1:1579[…]

JB

XD striptease http://leteckaposta.cz/582825448

Pripoj sa do našej Steam Group