FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tady si můžete požádat o unban.
Here you can write request for unban.

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Užívateľov profilový obrázok
od Neezy
Musíme počkat než Erdo pošle nějaký důkaz.
od erdo
Ahoj,
ban som ti dal ja cez banlist na požiadanie admina. Takže zhrniem to celé za neho.

Ako dôkaz som dostal asi len jednominutové video, na ktorom je jasne vidieť že cheatuješ. Odkaz na video - TU
Ďalšia vec je, že ty už si dostal jeden perma ban za bunnyhop na druhom účte, pokiaľ si dobre pamätám teda. Takže sa to dá brať ako obchádzanie banu ?! Screen banu - TU
od smkp1
Na videu jsem neviděl ani jeden lock, ještě rozeznat aimbot od aimlocku.
Default/lucky killy.
na rtk 2 sami vy dvá (erdo, jojo) cheatujete a budete tady dávat perma bany, měli byste si pohlídat adminy z rtk2.
od matt
žiadny ban som neobchádzal dostal som unban všetko to bol jeden učet + video je celkom zasekané a nič nedokazuje
od Jojko
súhlasim o unban aj keď som to video sám vytváral, tak to video veľa nedokazuje a erdo mu dal ban keď bol opitý. je to veľmi diskutabilné a nie na takýto ban hneď.aj to že erdo bol opitý počas hrania na retaku a dal 2 bany za nič (fastterovi dal ban za nič,bol opitý a nebol pri zmysloch a povedal že mu dá unban, čo neurobil.)
od smkp1
Tímto bych si nějakým způsobem uklidnil erda, sám je na hráče agresivní, dává bezdůvodné bany (např. Jimmy, PENTAFLICK)
To ještě nepíšu o tom, že 80% serveru si myslí, že erdo sám hackuje.
od erdo
  • Jojko neoprávnený ban to určite nebol, kedže mi fastter nadával. Za druhé nechápem čo tu riešiš fastterov ban keď tu riešime matta. A ževraj som nebol pri zmysloch ? Takže ešte sa budeme aj krivo obviňovať. Dôkaz máš že to tu tak veľmi sebaisto prezentuješ ?
  • SMKP ty sa nemáš čo vôbec vyjadrovať. Dostal si perma ban za cheaty čo sa aj potvrdilo vedením. Ukludniť sa môžeš maximálne len tak ty. A že 80% si myslí že cheatujem ? Necheatujem, takže ak máš nejaký dôkaz tak by som ho rád videl inak sú to pre mňa len kecy. Btw. dvaja hráči sú 80% serveru ? Zaujímavá matematika :D
od Neezy
Nedostatečné demo.

Následně banuju smkp na 2 týdny. Vůbec se nevyjadřuj, když se tě to netýká.

Obsah : Vek : 18 Nick : haze SteamID : STEAM_1:0:[…]

Stížnost na sponzora-admina

Nick ADMINA. : yng.tommy Tvoja Steam ID (ná[…]

vat / neznalost pravidel

Nick hráče: vat SID hráče: S[…]

ziadost o admina na jb

Věk : 15 Nick : ghostyyyyy. SteamID : STEAM_1:1:15[…]

Pripoj sa do našej Steam Group