FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tady můžete nahlásit cheatera.
Here you can report a cheater.

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Užívateľov profilový obrázok
od awoon
Nick : xd adam
Steam ID : STEAM_0:1:426023036
Dôvod : Demencia veľa ľudí sa naňho stažuje a je to hráč ktorý nepozná ani pravidlá
Názov serveru : JailBreak
Dôkazy : https://www.youtube.com/watch?v=hliWgGCtIxw
https://www.youtube.com/watch?v=wyiV4Ef ... e=youtu.be (na tomto videu je vidno ako ukazuje za čo som dostal nevýhodu pri tom som len čupel a díval sa pod seba) Dal mi aj viac FreeKillov ale to nemám zaznamené na demu
od Fl3ryy
Souhlasim, včera dal za odpoledne asi 5 free killů a neumí pravidla. Škoda že nemám demo
od Filip_adamec
+ dostal od mě cca 4 bany a to jsem mu toho hodně odpustil + vydávaní se za admina a ignorovaní

už 5 ctbanů....
:roll:
Naposledy upravil/-a Filip_adamec v 04 Dec 2019, 19:40, upravené celkom 1 krát.
od N3xT
Potkávám ho tam, je to s ním jak na houpačce, občas vypadá celou hru v klidu, ale někdy se jeho ego zvedne a dela na serveru všechny možné kraviny. Už jednou jsem ho upozornil dlouhým CT banem a vše jsem mu vysvětlil. Od té doby byl přede mnou v klidu. Celkový ban mu dávat nechci, ale CT ban vždy stupňuji dvojnásobkem předchozího.
od profesor
+
je mi ho líto, ale i tak. Dostal uz nekolik banů, které byly uplně k ničemu. Tento klučina se nepoučí a to už mu to říkalo hodně lidí. Několikrát dostal CTban za neznalost pravidel, mute za spam voice i gag za spam, ale nikdy to nepomohlo. + to vydávání za Admina (Filipa). Promiň Adame, píšu co si myslím
od betoven1
+
Či už je to vymýšlanie si pravidiel alebo neustále freekilly a spam voicu tak sa nevie poučiť z banov a prečítať si pravidlá tak je permanentný ct ban na mieste.
od ❤N1KOLΛJ❤
+
Súhlasím dneska bol zas na JailBreaku dal 5 fk povedal že sme kokoti a odišiel . Ľutujem toho že aj taký debili sa medzi nami nájdu a ešte viac ľutujem toho že nemám demo a ešte toho že nemá permu.

Ďakujem. :)
PS : ospravedlnte moje gramatické chyby som proste negramot.
Naposledy upravil/-a ❤N1KOLΛJ❤ v 10 Dec 2019, 12:53, upravené celkom 1 krát.
unbann me pls

my nick is s1lent i got banned from robko and it d[…]

Old Maps

Věk: 18 SteamID: ♛✟Kompl€x Odehran[…]

Public a Old maps

Zdravím Nešlo by prosím[…]

Dárek

Upřimně si myslím že by komplex měl dostat […]

Pripoj sa do našej Steam Group