!!!JAILBREAK!!!

1
Ahoj, určitě všichni rádi hrajete na Jailbreak serveru, tenhle server existuje již několik let a v poslední době je nehratelný. Jailbreak byl vždy o zábavě a společném hraní atrakcí, bavení se atp. Navzdory tomu poslední dva měsíce, když se přípojíte na server, tak můžete jenom a pouze slyšet nachytávky. Hned ze začátku kola slyšíte "máte zakázáno stát, skákat, boxovat, zahrajeme si tlustý den, zahrajeme si na Simona" atd, atd. Ano, nikdo Vám to nezakazuje. Ovšem, Jailbreak je taky i o atrakcích, posledních 5 map, co jsem hrál na Jailbreaku, tak se nehrála ani jedna atrakce. Jestli jste si někdy řekli, proč Jailbreak začíná upadat, tak je to kvůli Vám a Vašemu nachytávání + tomu krásně přidáváte svojí toxicitou a svým arogantním chováním.
Proto zdůrazňuji, že ten, kdo bude v nejbližším měsíci nachytávat DVĚ A VÍCE KOL PO SOBĚ, tak dostane CTBAN, protože to není nijak zábavný a pak mi neustále chodí do PM, že někdo dal někomu FK, a jak to má vůbec být. TOHLE PLATÍ JAK PRO HRÁČE, TAK I PRO ADMINY.
Image

Re: !!!JAILBREAK!!!

2
Čauko, keďže som jeden z hráčov ktorý najviac robí nachytávky tak ti na túto tematiku poviem názor z môjho uhlu pohľadu, možno sa aj zhodneme. Väčšina máp sú vytvorené tak aby dozorcovia nemali šancu uspieť v tom aby ich dostali pod kontrolu a robiť väzňom atrakcie, mám na mysli tie mapy na ktorých je už len v areály cieľ veľké množstvo zbraní, secretov alebo šácht a nie len v areály. Každopádne to nieje ten najväčší problém, záleží aj na spolupráci dozorcov, často sa stretávam s tým že na miesto toho aby dozorca plnil svoje povinnosti tak sa zabáva alebo iným spôsobom nerobí to čo má, tým to majú jednoduchšie väzni počas vzbury. Taktiež je nutné pripomenúť VIP výhody, ktoré má skoro každý hráč na serveri, gangy a obchod. Pokiaľ si v gangu ktorý má vylepšené všetky špecifické zvýhodnenia na najvyššej úrovni tak dozorcu je zabiť, jednoduché + keď máš VIP s tým dvojskokom a o niečo menej zvýšenými životmi o tom čo je v obchode ani nieje nutné hovoriť, tam je všetko.

Uvediem ti zopár máp ktoré mi ako prvé napadli na ktorých nieje možné robiť atrakcie hráčom v prípade že sa rozhodnú rebelovať a sú zvýhodnený vyššie uvedenými možnosťami.
jb_clouds_final5
jb_dust2_final2
jb_mcrunner

Dúfam že hovorím za všetkých ktorí robia nachytávky, pokúšame sa robiť zábavnú hru a atrakcie hráčom ale keď neustále niekto rebeluje, je to takmer nemožné. Tým pádom nič viac neostáva ako robiť nachytávky a počkať na zmenu mapy.
Last edited by Lucko on Sat, 4. July 2020, 16:05, edited 2 times in total.
Image

Re: !!!JAILBREAK!!!

5
Už jak napsal Lucko výše.. Je skoro nereálné wardenovat pokud se hraje mapa jako: jb_clouds_final5, jb_dust2_final2, jb_mcrunner a podobné ( mapy kde je lehký přístup ke zbraním nebo secretům/šachtám ) proto se dělají nachytávky, aby hráči přestali tolik rebelovat = 2 kola se zahrajou nachytávky a hráči přestanou rebelovat každé kolo protože taky nechcou pořád umírat na čáře 2 minuty po otevření cel. Je to podle hráčů na serveru a veř mi, že se tohle neděje pořád.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests