FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
od Andrej258
Věk: 14
Nick: SherifKakao
SteamID: STEAM_0:0:0
Odehraný čas: 1d 06:47:33h
Zkušenosti s adminováním: Byl jsem jednou admin na jiném portálu takže se pamatuji příkazy ale klidně se rád něco nového přiučím.
Důvod proč se hlásíš do adminteamu: Do adminteamu se hlásím protože na serveru COD:MW je málo admin tak by jsem chtěl pomoct,hlavně díky tomu že na server chodím tak na hoďku každý den.
Informace o mě: Ahoj jmenuji se Jaroslav,rád hraju na počítači a hraju závodně Floorball.Rád pomáhám ostatním,a dokážu se lehce naštvat.
Server: Cod:MW
VIP/SPONSOR status: Ani jedno

Já vím že mně určitě nevezmete protože jsem mladej ale nezačněte se hned smát, chtěl jsem to prostě skusit být admin tak když to nevijde tak je to vpohodě.
Užívateľov profilový obrázok
od Maxzgod
Andrej258 napísal:
14 Okt 2019, 21:13
Věk: 14
Nick: SherifKakao
SteamID: STEAM_0:0:0
Odehraný čas: 1d 06:47:33h
Zkušenosti s adminováním: Byl jsem jednou admin na jiném portálu takže se pamatuji příkazy ale klidně se rád něco nového přiučím.
Důvod proč se hlásíš do adminteamu: Do adminteamu se hlásím protože na serveru COD:MW je málo admin tak by jsem chtěl pomoct,hlavně díky tomu že na server chodím tak na hoďku každý den.
Informace o mě: Ahoj jmenuji se Jaroslav,rád hraju na počítači a hraju závodně Floorball.Rád pomáhám ostatním,a dokážu se lehce naštvat.
Server: Cod:MW
VIP/SPONSOR status: Ani jedno

Já vím že mně určitě nevezmete protože jsem mladej ale nezačněte se hned smát, chtěl jsem to prostě skusit být admin tak když to nevijde tak je to vpohodě.

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/781866[…]

Tvoj nick: PanLordik !!! Nejsem PanLordík S[…]

Žadost do A-TEAMU

Věk : 15 Nick: PanLordik SteamID: STEAM_0:0:179721[…]

Žádost o unban? Důvod?

Tvoj nick: PanLordik !!! Nejsem PanLordík S[…]

Pripoj sa do našej Steam Group