FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžete zažiadať o admin práva na našich serveroch !
Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Užívateľov profilový obrázok
od Fury
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Věk - 16 (žádám o výjimku) 25.9.2002
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nick: NotFury
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SteamID (najdeš tu) : STEAM_1:0:159994459
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odehraný čas (najdeš tu): Jako BanLeader jsem hrával skoro všude, takže mám skoro všude něco nahrané.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zkušenosti s adminováním: byl jsem tu BanLeader (nižší vedení) takže zkušenosti mám veliké.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Důvod proč se hlásíš do AdminTeamu: rád bych pomohl serveru a také hráčům.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informace o tobě (minimálně 30 slov): Jmenuji se Tomáš, je mi 16 let. Nyní půjdu do 2.ročníku na střední. Rád hraji GTA V, Fortnite a CSGO.
Server: Všechny
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VIP/SPONSOR Status: NE

Byl jsem vyhozen protože je Houska koko*. :)

CZE/SVK Tieto pravidlá platia na v&sca[…]

CZE/SVK 1. Je povinnost plnit cíl mapy[…]

JAILBREAK

CZE/SVK Obecné Pravidla - Hrá[…]

BHOP

CZE/SVK 1. Nemôžeš využív[…]

Pripoj sa do našej Steam Group