Žadost o akademiho

1
Jail break
Dixoušek
13 let
Server:žádný
Ban: za obcházení banu (neprávem)
Je mi 13 let jsem z Prahy hraju florbal na jail breaku hraji cca 2 měsíce pravidelně cca před rokem také. Na serveru jsem udělal hodně chyb ale taky se znažím pomáhat nováčkům tedy jestli chtěji. Jsem jen člověk jakovy všichni vím že jsem udělal dost dost chyb. OAdmin teamu jsem si myslel... A dnes.. Jsem zjistil že to jsou docela fakt lidi až na někoho :lol: byl bych rád za academiho ale samozdřejmě vím že na 95 % nic mít nebudu.
Chci být přínosem pro server je jenom na vás jestli mě příjměte s tímto se s vámi loučim.
Děkuji za pozornost
Dixie :P

Re: Žadost o akademiho

2
doplnění: na serveru mám asi za ten měsíc nebo 2 odehráno 6 dní.
něco o mně: mám rád pořádnej řízek s bramborem. Samozřejmě kompa a friends. Na serveru jsem se svojí bandou jedni z nejvíce aktivních. :mrgreen:

Re: Žadost o akademiho

3
No, vyjadřím se k tomu abych 1. zvedl uroveň odpovědí, protože mi je jasné že jsou tady jedinci kteří se neudrží a jejich odpověď bude jako když se převrátí kadibudka a 2. protože s tím mám dost toho společného + vím co se cca děje.

Začnu tím že jsme při poslední žádosti od quattra psali že volné pozice pro adminy/academy na jb nejsou +(kdybychom ti to přijali tak by to bylo nefér vůči ostatním kteří ví že není místo), tím nechci říct že nemůžeš být academy ale že není možné aby bylo 16 adminů na serveru, je ale možnost i mít na ostatních serverech academyho takže si to můžeš vzít jako malinký návrh který pomocí tvé snahy se může zrealizovat.

Další věcí je tvoje žádost.
1. "Žádost o akademiho" ze slova eng slova academy, kdyby jsi to bral jako české slovo tak by to měla být "žádost o akademika."
2. Slovo Jailbreak se píše dohromady protože je to utěk,uprch,
3. Nepochopil jsem proč jsi tam napsal "Ban: za obcházení banu (neprávem) " ve vzoru je 1. nick 2 věk 3.steamid 4. odehraný věk atd atd
4. znažím ne, snažím. samozdřejmě ne, samozřejmě.

To že ty a několik dalších lidí nebudu jmenovat protože nevidím kdo tam je a nevím jaké tam máte vztahy ale to že tvoříte nějakou aktivní skupinu je určitě pravda a dokazují to i hlstats grafy a sessions které průběžně kontroluju.Je to i hodně fajn že se "scházíte" na serveru i když třeba jen na pár minut než vám někdo dá ban/mute/gag/-práva protože prostě má celé té aféry dost. Ale admin team nemůže nechat něco plavat nebo ignorovat věci protože by to vedlo k tomu že bychom měli ze serveru 2b2t.

Tímhle bych rád ukončil celou tuto odpověď.

zbytek nechám na Managerovi který ti to lockne s odpovědí že je team na jb full.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron