žádost o Academy

1
Ahoj, chci si požádat o post Academy.

Nick : mus-

Věk : 15

SteamID : U:1:1042127058 / dám i steam : https://steamcommunity.com/id/musYY/

Zkušenosti s adminováním : Moc zkušeností není, ovládání s AMX nějak vím.

Důvod, proč se hlásím : Hlásím se z důvodu že bych chtěl pomoci už asi od roku 2019 protože bylo málo a neschopných adminů. Hlavně chci posunout server dál také i samozřejmě komunitu, chci server hlídat, aktivně tam chodím a není tam moc adminů.. občas se tam ukážou lidi co kempí na spawnu do určeného času do doby ukončení kola..
Informace o mně : Jmenuju se Matěj, rád cvičím baví mě to :twisted: , dělal jsem box ale skončil jsem s ním protože mě to nebavilo měl jsem 5 zápasů 5 výher. Každý den hraju csko, také cvičím .. takže hraju až okolo 21:00 do tří do rána. Bydlím v Královehradeckým kraji.

Server : OldMaps

VIP/SPONZOR : Nemám nic, ale rozhoduji se koupit.
s pozdravem AIM TVOJA SMRT

Re: žádost o Academy

2
Ahoj,
chybí ti Odehraný čas : TADY
NE
+věk
-zkušenosti
"...Hlavně chci posunout server dál také i samozřejmě komunitu,..."
Nevím, jak chceš posunout dál komunitu, když jsi toxic :)
-žádost
-chatlog
Image

Re: žádost o Academy

3
Odehraný čas jsem měl dost vysoký hraju tu asi už od roku 2019 jenže vše se restartuje.. :-) - na hlstats : mám 2d 14:26:19h..
Už mi mou žádost zamítl bývalý admin žádost za toxic, a tento měsíc jsem se polepšil a ani jsem nic nepsal.. Možná jednou mi ujeli ty nervy a to asi před 2 dnama.. To bych se samozřejmě polepšil :-)
s pozdravem AIM TVOJA SMRT

Re: žádost o Academy

4
to nic nemění na tom, že nemáš udělanou žádost podle vzoru + ti nemají, co ujíždět nervy :) tvůj chatlog je viditelný.
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron