Žiadosť o academy

1
Nick : betoven
Věk :15
SteamID : STEAM_0:1:168712949
Odehraný čas : 1d 11:55:15h
Zkušenosti s adminováním: Na JB som už asi rok a pol sponzor.
Důvod, proč se hlásíš na admina :Na academy sa hlásim z dôvodu toho že na server prichádza veľa nových a neskúsených hráčov,ktorí potrebujú často poradiť.
Informace o mně :Volám sa Vašek,bývam na Záhorí,aktivne hrám semi-profesionálne Fortnite,a nejaký čas pri počitači trávim aj pri CS a občas si zahrám aj iné FPS hry ako BATT 1944 alebo R6.
Server :JailBreak
VIP/SPONZOR :Ano/Ano.

Re: Žiadosť o academy

3
NIE
-hráč ma nekvalitný mikrofón, niekedy mu nejde rozumieť
-správanie na serveri
+vek
+aktivita
-neznalost pravidiel

Re: Žiadosť o academy

4
Aby som opravil moju žiadosť o academy admina,tak na servere som už viac ako 2 a pol roka sponzor. Ak si to chce niekto skontrolovať,tak sa môže pozrieť na predposlednú stranu ct-ban listu,kde sa nachádza meno BTM,viem že to nikomu nebude moc známe,ale admin steamID je rovnaké ako moje steamID.K "ale nikdy som nevidel, že by ho používal na niečo iné ako je double jump",je to pomerne chabý argument pretože aktuálne ako sponzor nemám práva na mute,gag,grab,ct ban,ban.K mojej dyslálii,ktorá má pomerne malý vplyv sa vyjadrovať nebudem.Aby som nezabudol,tak mikrofón mi funguje a je mi rozumieť. No tak si tu budeme upravovať príspevky.Neviem odkiaľ si vytiahol že neviem pravidlá,určite si budem žiadať o academy keď neviem pravidláa to ešte na jb,nedáva mi to zmysel.

Re: Žiadosť o academy

5
Nakoľko sa Main Server Admin JailBreaku vyjadril odpoveďou ÁNO, posúvam žiadosť do Admin sekcie kde sa bude o tvojom prijatí hlasovať.

/LOCK/
CO-OWNER
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron