Žádost o Akademika

1
Žiadost o Akademika

Nick : kostík

Věk : 16

SteamID :STEAM_0:0:203210276

Odehraný čas : 8 dní 10 hodin 54 minut 44 sekund

Zkušenosti s adminováním : Nikde jsem nebyl Admin ani Akademik ale mám nahráno dost hodin a poznám kdo má nějaký čít či script, Základní příkazy ovládám.

Důvod, proč se hlásíš na admina : už jsem si žádost dával ale byla zamítnuta za svoji chabost, a docela i souhlasím proto to chci zkusit znova ale tentokrát se zkusit trošku více rozepsat. (nabylo mi řečeno přesně v čem byla chabá) Není příjemné potkat v týmu chorvatské dítě které vám řve do ucha něco chorvatsky. nebo namachrovanného cheatera který si myslí že je ředitel zeměkoule

Informace o mně : Jmenuji se Josef, jsem z ústeckého kraje, Je mi 16 let. Co se týká mých zájmů tak samozřejmě hraní counter striku :) hlavně komunitní servery protože se zde nachází minimální počet hackerů, takže je nepříjemné když žádný admin není online :( no dále... Rád sportuji (fotbal, Atletika,)

Server : Games-Town.eu | OldSchool CS 1.6 Maps [!ws,!gloves,!knife]

VIP/SPONZOR : Vip mám na 2 serverech, Sponzora nevlastním
děkuji za přečtení a přeji hezký den :)
ACADEMY OldSchool

Re: Žádost o Akademika

3
MOŽNÁ
+věk
+čas

-zkušenosti
-žádost (gramatické chyby, odfláknutá)
-chatlog
Ahoj, vůbec tě neznám, ale ACADEMY by měl zvládat aspoň trošičku gramatiku. Musíš počkat na výjadření od NEEZYHO
Image

Re: Žádost o Akademika

4
Jelikož je Neezy nejméně aktivním členem A-teamu na Fóru. tak bych se chtěl zeptat jestli by mi nemohl odpovědět někdo kdo na to fórum chodí. Bylo by to možné?
ACADEMY OldSchool

Re: Žádost o Akademika

5
Kostiksezlobi wrote: Tue, 2. June 2020, 19:35 Jelikož je Neezy nejméně aktivním členem A-teamu na Fóru.
MÁM OMLUVENKU NA DOBU NEURČITOU

Jinak co se žádosti týče tak asi nevidím problém, jen se nauč psát normálně...
Oldschool stejně nemá adminy tak bys to mohl zkusit
ANO
Image

Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron