FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Nick- BubA
Věk- 31
SteamID- STEAM_1:1:29732332
Odehraný čas : 1d 17:40:04h
Zkušenosti s adminováním: admin 1.6 na portálu gamesites.cz 4 roky. 2 roky majitel a správce serveru, rok HL admin. S CSGO adminování nemám.
Důvod, proč se hlásíš na admina : Předat zkušenosti mladším a zároveň hrát podle pravidel. Můžu nabídnout jen zkušenosti a profesionalitu. Mám rád zdejší server a byl bych rád při jeho rozvoji.
Informace o mně : Jsem profesionální voják, 31 let, zatím svobodný, jedno dítě. Cs pro mě představuje relax, zábavu, koníček a odreagování.
Server : OldSchool CS 1.6 maps
OldSchool CS 1.6 maps
VIP/SPONZOR : Ničemu z toho se nebráním
+ chování (s hráčem problém nemám, vhodný na post admina)
+- aktivita (mohla by být častější)
-žádost (mohla by být lepší co si budem)
- zkušenosti (dá se doučit)

ANO
NIE

+ Správanie <hráč má slušné správanie>
- Aktivita <dosť slabá nato, že žiadaš ADMINA>
+ Skúsenosti <máš dosť skúsenosti>
+- Žiadosť <mohol si sa viac rozpísať>
Naposledy upravil/-a haze v 23 Nov 2020, 10:18, upravené celkom 1 krát.
Jen reakce na moji žádost. Minule asi nebyla kompletní, nebo jsem nebyl aktivní. Problém aktivity je ten že Váš server nebyl dost aktivní. Teď je to aktivní a proto jsem tam. Co se týče žádosti tak vše jsem zmínil výše a potřebné informace co chcete k dané žádosti. Pokud chcete informace kolik vážím a měřím ta klidně. A co se týče zkušeností tak si myslím že mám více než ostatní. Sice na jiné ale dosti podobné hře. Ne nevím jakým způsobem teď funguje admin menu, Za mě to bylo přes komand amxmenu a když jsem upravoval server tak to jsem ho upravoval pes total commander.
Ano.
+spravanie
+ziadost (velmi dobre sa mi citala tvoja ziadost, mas to napisane ako rozumny clovek a nie ako niektori, co sa nedokazu vyjadrovat v ziadosti a nemaju ziadnu slovnu zasobu)
+- aktivita
+-skusenosti (s csgo adminovanim skusenosti nemas, ale mas ich dost v cs 1.6, co je podobna hra)

Nick- BubA Věk- 31 SteamID- STEAM_1:1:29732332 Ode[…]

NOVÉ MAPY NA OLD SCHOOL

Kedže na OldSchoole to ožilo napadlo ma pridať nie[…]

žiadosť o ban

Žiadosť o Ban Tvůj nick :♡_𝙒𝙖𝙞𝙙_♡ Dôvod ži[…]

Věk: 17 let Nick: °Okty Steam ID: […]

Pripoj sa do našej Steam Group