Žiadosť o post Admina/Akademika - Batman - JB Server

1
Žiadosť o post Admina/Akademika

Nick : Batman

Věk : 16 Nemám 17 ale som dosť múdry na to byť adminom a nechovam sa ako decko viem riešiť veci z chladnou hlavou.

SteamID : STEAM_0:0:573446006
Steam ID64 : 76561199107157740
HEX : 1100001445c2eec

Odehraný čas : Dosť dlouho ešte minulý rok som tam hrával ale dal som si pauzu od JB

Zkušenosti s adminováním :Na jednom JB servery som bol admin bol som veľmi obľúbený a úspešný ale bohužiaľ ten server to neustal.

Důvod, proč se hlásíš na admina :
Chcem pomáhať hráčom.
Chcem spoznať nových ľudí.
Chcem svoj voľný čas venovať na hranie JB.
Chcem byť súčasťou A-T a Komunity naplno!


Informace o mně : Moje reálne meno je Oliver milujem hry hrávam ich už malička viem robiť z počítačmi venujem sa programovaniu teda ešte len nadobúdam schopnosti som kreatívny veľmi zábavný občas morbídny trošku vulgárny tak ale sranda musí byť viem zobrať niekoho názor na mňa a akceptovať ho bez akéhokoľvek problému či už je to hate alebo pochvala. Na servery som teda snažim s priateliť čo najviac ľuďmi myslím si že Itachy,Love a ďalší ktorý tam boli trošku neskoršie dnes večer tak sme spolu super vychadzali. Sám Itachy mi povedal že citujem "Šlo by to.". Bývam na Slovensku v Nitrianskom kraji som skôr na zdravý životný štýl ale aj ten nezdravý občas nezaškodí 😂. Viem proste pobaviť už len svojim humorom aj svojim správaním. Učenie mi moc nejde doslova by som mohol povedať že som sa viac naučil z youtube tutorialov ako zo školy tak ale verím že aj ta bude velice dôležitá. Prvý krát som začal hrávať v roku 2009 keď som mal cca 4-5 rokov a odvtedy mi to zostalo a JB som prvý krát začal hrávať od roku 2016. Baví ma wardenovat a za T hrať normálne. To je asi všetko o mne ;)

Server : Jailbreak

VIP/SPONZOR : Bohužiaľ nemám k dispozícii veľa peňazí hlavne z jednoho dôvodu že som si kupoval novú mašinu ale určite som plánoval aj písal z majiteľom o sponzorovi až dovtedy kým mi nepovedal Itachy že asi naberá JB A-T.

Ďakujem už dopredu možno sa uvidíme 🤗.
Batman.

Re: Žiadosť o post Admina/Akademika - Batman - JB Server

3
Jonas.
Ďakujem za odpoveď.
1. Nesplnujem vekovú hranicu ale chovám sa slušne a nijaké náznaky nekulturnosti.
2. Děkuju za to že si povedal že sa chovám dobre to navazdzuje k odpovedi 1. hovoríš že som v pohode ale nemôžete spraviť výnimku.
3. Žiadosť nemá byť zaujímavá v určitom pointe má ale napísal som všetko čo tam bolo napísané pre ukážkovú žiadosť.
4. Neviem prečo tam je +- keď som napísal že skúsenosti som mal a aj som si viedol.
5. Pravidlá si čítam asi jako kresťan bibliu dneska som ponaučil veľa ľudí ohľadom toho že porušili pravidlá keď už ja porušil tak som sa ospravedlnil alebo som si stál za svojím názorom a taktiež mi povedalo veľa ľudí že ich nezaujíma keď som ich opravil keď niečo spravili zle ohľadom pravidiel povedali mi citujem "Nikto neplní pravidlá,Drž hubu."

Samozrejme je to môj názor svoje si si povedal len som ťa chcel v niektorých veciach oboznámiť že jak a prečo.
Budem si tvoj názor vážiť a nijak mi nevadí 👍.
- Batman

Re: Žiadosť o post Admina/Akademika - Batman - JB Server

7
Milý ghatt :)
Som schopný wardenovat wardenoval som dovtedy kým mi došli nervy lebo ma trashtalkoval jeden a ten istý človek.
Pravidlá poznám prečítaj si hornejšie čo som písal tam bolo o ževraj neznalosti
Správam sa nemyslene hmmmmm... Správal som sa možno nemyslene iba v tom prípade kedy má niekto trash talkuje.
Vek som už vysvetľoval taktiež vyššie samozrejme pokiaľ by to vadilo veľmi tak si v tom prípade žiadam o Akademika.
Odohraný čas som taktiež vyššie vysvetľoval.

Výsledok:
Prečítaj si prosím čo sa písalo vyššie aby si nepísal niečo zle moja rada. Viem za čo som dostal ban som si toho vedomí a aj pravidla ktoré som porušil. Nemám rád keď ma niekto provokuje som len človek robím chyby ;))) nikto nie sme dokonalí. Vulgarita je povolená v rozumnom množstve je to tak v pravidlách. Ináč je všetko v pohode ;)

-Batman :!:

Re: Žiadosť o post Admina/Akademika - Batman - JB Server

9
Odpisovanie je základ slušnosti ;) lepšie ako nenapísať vôbec neviem čo je na tom namyslené pokiaľ dobre viem mám právo vyjadriť svoj názor ani sa zaňho nehanbím ho vyjadriť. Takže neviem prečo točíš o voľakej namyslenosti. Keď považuješ za namyslenost poradenie tomu človeku si prečítať niečo staršie tak to je docela dobrá namyslenost.
Len keď si to človek neprečíta a nevie čo písali ostatný a hneď píše potom to tak vyzerá ;) , nechápem s čím máš problém robíš ako keby si geniálny a nikdy si nedostal ban alebo nič podobné poprípade nejakú chybu ;)

- Batman :!:

Re: Žiadosť o post Admina/Akademika - Batman - JB Server

10
Ahoj Batman, nemyslím si že tvoje odpisovanie je arogantné, práve naopak je celkom fajn že chceš komunikovať s A-teamom a objasniť im prečo by si sa mal dostať do Admin Teamu.
Samozrejme ale ako všade aj u nás na Games-towne platia určité pravidlá. Na to aby si mohol byť administrátor musíš mať na serveri nahraných minimálne 40 hodín.
Túto žiadosť ti zamietam ale nahraj si 40 hodín, zlepši si trošku znalosť pravidiel a podaj si žiadosť znova. Verím že to dopadne lepšie.


/LOCK/
CO-OWNER

Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron