Bear - Žádost o Admina na Retake serveru

1
Nick: Bear

Věk: 15 let

Steam ID: STEAM_0:1:463495068

Odehraný čas: 2h

Zkušenosti s adminováním:

Moc jich nemám, ale byl jsem na jiném konkurečním serveru (Overgame)

Důvod proč se hlásím na admina:

Abych mohl pomáhat lidem na serveru, a řešit toxicitu která útočí na nějakou skupinu/hráče.

Jak jsem se na tento server dostal:

Projížděl jsem server list když jsem se nudil a narazil na tento server.

Co by jsi chtěl zlepšit, změnit nebo proč se ucházíš o tohle místo?:

Ucházím se protože si myslím že moje schopnosti, zkušenosti a vlastnosti jsou na úrovni tohoto serveru. Jsem klidný, milý ale občas i otravný a neumím vydržet. Rád bych zde hlavně pomáhal.


Něco o sobě:

Chtěl bych hlavně pomáhát hráčům, kteří buď jsou na serveru nový nebo ti kteří potřebujou vyřešit problém s někým. Jmenuju se Jakub a říkají mi "Bear", protože medvědi mě doprovázejí celý život. Studuji na telekomunikační škole se zaměření, na IT. Ve svém volném čase se věnuju hrají amerického fotbalu. Jsem počítačový hráč, nejvíce mě baví Counter Strikem na kterém mám cca 1200 hodin a stále se v tom snažím zlepšovat. Nejvíce hraju FPS a Sandbox hry.

Server: Retake 2, Combat Surf

VIP/SPONZOR: Nemám/Neměl jsem


Děkuji,
Bear.

Re: Bear - Žádost o Admina na Retake serveru

2
Čau hele nesplňuješ 2 podmínky a to věk (minimálně 17 let) a odehraný čas (minimálně 40 hodin), takže žádost bude s největší pravděpodobností zamítnuta. A ještě dodatek, o admina si můžeš požádat jenom na jeden server, ne jak jsi napsal retakes a surf combat :D
Image

Re: Bear - Žádost o Admina na Retake serveru

5
Zdravím Bear,
bohužiaľ túto žiadosť ti musím zamietnuť z toho dôvodu, že nespĺňaš niektoré podmienky (Vek, odohraný čas).
Zároveň by som ti ale odporučil podať si túto žiadosť do sekcie Žiadosť o Academy, kde by si mal určite väčšiu šancu na prijatie. Samozrejme ešte si nahraj nejaké hodiny na serveri.

s pozdravom,
kuro.


/LOCK/
CO-OWNER
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron