Žiadosť o Administrátora na Jailbreaku

1
Žiadost o Admina - Po tom ako som rezignoval na základe niekoľko násobnému zabanovaniu od Anticheatu (Aimbot bol posledný) som nemal na výber ako odísť (žiadosť o unban zamietnutá), pred pár mesiacmi som sa dozvedel že mi bol udelený unban na základe správy od Respawna, nasledovne som si podal žiadosť o administrátora na ktorú sa mi vyjadril Maxzgod ktorý mi ju zamietol s odpoveďou že tam cheaty bolo vidieť a nech si počkám zopár mesiacov a skúsim to neskôr znovu, prešli 3 mesiace tak by som to chcel skúsiť znovu.

Nick : Lucko

Věk : 17 rokov

SteamID : STEAM_1:1:461335384

Odehraný čas : 5d 15:41:50h

Zkušenosti s adminováním : Na vašom portály som vystupoval ako Academy Administrátor cca 5 mesiacov, z toho 1 mesiac som bol odcestovaný alebo som bol zabanovaný za "cheaty". Admínovaniu sa venujem už niekoľko rokov a to aj práve v túto chvíľu, rozhodne s tým nechcem prestať. S admínovaním na Jailbreaku mám skúsenosti hlavne z CS 1.6. Admínovaniu som sa venoval a aj venujem na viacerých hrách.

Důvod, proč se hlásíš na admina : Ako som už uviedol vyššie, na vašom portály som vystupoval ako Academy Administrátor cca 5 mesiacov, z toho 1 mesiac som bol odcestovaný alebo som bol zabanovaný za "cheaty". Nežiadal som si nikdy o Administrátora pretože s Academy Administrátorom som mal plný prehlad nad hráčmi a vedel som zabrániť porušovaniu pravidiel. Každopádne o admína si žiadam hlavne kvôli tomu že som tu už nejaku dobu admínom bol. Mal by som záujem znovu obnoviť svoje skúsenosti a znalosti s hraním na tomto serveri a tým podporiť Admin Team.

Informace o mně : Volám sa Lukáš, na tomto portály som už približne jeden rok, venoval som sa niekoľkým športom, najdlhšie som obstál pri futbale (4 roky), momentálne posilňujem. Väčšina z vás ma už pozná. Rád skúšam nové veci.

Server : Jailbreak

VIP/SPONZOR : Momentálne nevlastním ani jeden z daných statusov.
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron