Žiadosť o ADMINA

1
Nick : Qwerty

Věk : 18

SteamID : STEAM_0:1:201095718

Odehraný čas : 4d 07:44:57h

Zkušenosti s adminováním : Aktuálne ACADEMY

Důvod, proč se hlásíš na admina : Chcem pomáhať novým hráčom zoznámiť sa z JB a najme zachovať kľud na servery lebo stále sa niekto nájde kto sa nevie správať, a na servery som dosť aktívny hráč. Vždycky viem všetko objasniť a mám plnohodnotné názory.

Informace o mně : Volám sa Dominik, pochádzam z Martina, mojím koníčkom je futbal, futbalu sa venujem už 10 rokov som kapitánom mojho mužstva. Som dosť komunikatívny a priateľsky typ človeka.

Server : Jailbreak

VIP/SPONZOR : ACADEMY

Re: Žiadosť o ADMINA

2
+věk - zní na 40, ale to nevadí :D
+++aktivita - od doby co získal ACADEMY odehrál na serveru 96 hodin během 20 dnů což je v průměru necelých 5 hodin denně
+chování - ještě jsem neviděl někoho kdo by s ním měl problém, hráč pomáhá ostatním
?zkušenosti - Nemá ani měsíc práva a taky jsem neviděl hráče ještě nějak výrazně využít své práva (když jsem byl na serveru a někdo tam porušoval pravidla tak jsem počkal jestli se toho chytne, ale ono ne)
-příkazy - neúplná znalost příkazů

Možná bych ještě chvíli počkal, aby hráč získal větší zkušenosti a věděl jak se má okamžitě zachovat když někdo porušuje pravidla

NE

Re: Žiadosť o ADMINA

4
Včera som dal ban, ukľudňoval hráčov na servery a boli na servery 3ja admini a jediny som zakročil, taktiež som dal veľa ct banov za neznalosť pravidiel viem sa dosť postarať o sever ale za každu odpoveď ďakujem.

Re: Žiadosť o ADMINA

5
Počkáme ešte kým budeš mať práva aspoň mesiac. Žiadosť zamietam. Keď budeš mať práva aspoň mesiac, môžeš si požiadať znova.

/LOCK/
CO-OWNER
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron