Žádost o pozici ve vedení

1
Žiadost o BanLeadera / Manažera

Nick : MMatsuki

Věk : 17

SteamID : STEAM_0:0:442278411

Odehraný čas : -

Zkušenosti s adminováním : Zkušenosti mám velké, jsem už asi 3 měsíce HLSA a na GamesTownu účinkuji okolo 2 let

Důvod, proč se hlásíš na banleadera, manažera : Nejprve bych rád začal tím, že chci tenhle herní portál posunout dál a věnovat mu více času, protože lidi z vedení nemají tolik času a nestíhají se věnovat všem záležitostem, když ještě mají svůj osobní život. Na hře CS:GO mám okolo 7000hodin, jelikož jsem hru hrál na větší úrovni, než MM, tak si myslím, že dokážu rozeznat, kdo cheatuje, a kdo ne :) Mám hodně času, tudíž jsem velice aktivní a na fórum chodím minimálně 5x za den. Myslím si, že bych hernímu portálu dosti pomohl, např.: < řešení žádostí na fóru, řešení banů, úprava fóra >

Informace o mně : Je mi 17 let, chodím na gymnázium do 1. ročníku, mezi mé koníčky patří hraní videoher, a také hraju závodně volejbal. Bydlím v Olomouckém kraji. Jsem velice cílevědomý člověk.

Server : -

VIP/SPONZOR : -
+ s tím, že bych nadále vykonával funkci HLSA JB
Image

Re: Žádost o pozici ve vedení

3

Zamieta sa, len pre zaujímavosť do Mangementu sa dostáva takým spôsobom, že ohodnotíme tvoju prácu s manažérmi a Staff teamom a potom si ťa zavoláme a porozprávame a nie, že si podávaš prihlášku tam, kde dávajú prihlášky na post Admin.

///LOCK
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron