Re: Žádost o UB

11
Další důkaz že nevíš co děláš protože nevíš za co banuješ a nemáš dostatečný důkaz že mám WH že hodím jeden nade neznamená že jsem zaplý.
Hezký den :D

Re: Žádost o UB

12
Kdybych věděl že fakt dostane ban tak bych si vás vklídečku nahrál ale bohužel jsem si myslel že to nemyslíte vážně tak jsem to jenom tak poslouchal
Je hezky je se kryjete navzájem to cením ale jako admin by jsi neměl lhát bráško
Jakoby vím že nemám jediný důkaz jak jste se tam bavili ale jakoby já jsem slyšel a ty ze sebe budeš dělat **** tak to už je tvůj problémek
A v tom demu jakoby toho moc nebylo no co si budeme nalhávat taky tě můžu furt spectovat a našel bych taky něco prostě každej v demu občas přijde divnej. Kór když v tomhle demu řešít timing nadu to mě poj** a ještě to jak věděl že nebude obcházet?? Proč by to dělal když SKURF stejně neměl čas a ještě jedna věc on to shlouderpeeknul omg on je zaplej!! Proč by to neměl shlouderpeeknout když jak už jsem psal výše stojí tam raketka lidí takže by to udělal skoro každej

Hezký den NeuroNe držím palečky ať vám výjde ta rozjetá kauzička 👍🏿

Re: Žádost o UB

13
Zdravíčko,
Chcel by som Vás poprosiť aby sa k tejto žiadosti vyjadroval len hráč, ktorý ban dostal a admin, ktorý ban udelil.

Sám som na retakoch hrával a timingy, ktoré som dostával boli prinajmenšom perfektné, či už je to nade, molo, alebo perfektne prefirenuté dvere ktorými som išiel na site v situácii 1v1, v ktorej je možné ísť na site zo 4 smerov. (Nuke bombsite B)

Necháme vedenie pozrieť sa na toto demo a spoločne rozhodneme či bude unban udelený alebo nie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
CO-OWNER
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron