Re: Žiadosť o UB

21
Zdravím, vidím že táto téma sa rieši už celkom dlho tak sa k tomu vyjadrím trošku aj ja ak nevadí.

Pozrel som si tie demá a pravdu povediac, som trošku zklamaný sám zo seba. Zistil som si pár vecí aby sa dala táto žiadosť už rýchlejšie uzavrieť.

Zistil som si, že si dievča, máš 15 rokov. Momentálne si unranked, tvoj najväčší dosiahnutý rank bol MG a nikdy si nehrala za žiadnu organizáciu.
Tieto informácie mám od tvojho kamaráta Lajfika.

Sklamaný zo seba som preto, že mám 1459 hodín na CSku a môj rank je taktiež MG. Pozrel som si tie demá a závidel som. Závidel som že ako je to možné že 15 ročné dievča, ktoré hrá CSko "rekreačne" (ako mi bolo povedané) má movement na úrovni LEM+, flickuje ako kennyS a jej gamesense je taký, že by ju FaZe Clan zobral bez váhania.

Napadlo ma že možno na tvojom účte hral vtedy tvoj kamarát LajFik, pretože mi písal že často na tvojom účte hral, ale po tom ako som si prečítal že si písala že to je tvoj movement, že ty si flickla a že ty si pushla mid a pod. som túto možnosť vylúčil.

Čo mi z toho vyplýva?
Buď cheatuješ alebo má G2 Esports nového člena, o ktorom ešte nikomu nepovedali.

Ban ti zostane.

S pozdravom manažér,
kuro.
CO-OWNER
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests