Re: Žiadosť o unban

11
ja som ta nad celami na radare videl a dieroval som to od ľavého stĺpu do prava, a ty si stál na jednom mieste , tak si dostal hlavu

Re: Žiadosť o unban

14
videl som ťa , neviem koľkokrát ti to mám ešte napísať , nikdy som žiadne cheaty nepoužíval , ale že nikdy , k tomu mám ešte dosť dlhý čas odohraný na retakoch

Re: Žiadosť o unban

15
víš co znamená spotnout někoho na proxy? celou scénu jsme s kurem, burnem udělali znovu, tak prosímtě se nad sebou zamysli, díky
Image

Re: Žiadosť o unban

16
ty si stojíš za svojím názorom , ja za svojím , budeme sa tu len hádať . Nemáte demo , ktoré ukazuje moje POV , ako dôkaz ,že som ťa videl , pretože z kamery po smrti nevidno ,že som ťa videl na radare , keby ste nejak našli demo , kde je môj POV , tak to tam uvidíš

Re: Žiadosť o unban

18
hej ja už nevím, jak to vysvětlit, ale s kurem jsme udělali uplně stejnou scénu, jestli chceš, tak si mě přidej na steamu a udělame to znovu abys mi věřil
Image

Re: Žiadosť o unban

19
znovu sa to urobiť nedá , pretože ja som ťa na tom radare videl , neviem koľkokrát ti to mám ja napísať ešte + sa mi zdá ,že ty berieš začiatok kola odkedy si bol na veži , lebo keď si otvoril tie cely a na u T bolo asi 14 hráčov , a ja som hneď jak si otvoril cely šiel do zbrojky som ťa videl jak na tu vežu dokonca ideš , a potom keď som zabil Martínka , som sa pozrel na radar , a bol si na mieste , kde je veža , tak som tam začal dierovať z ľava do prava , a keď si to demo prehraješ znovu , priblížiš si to a dáš si to na najpomalšie prehrávanie tak to tam pekne uvidíš , jak som už písal , keď nájdeš to demo , všetko tam pekne uvidíš

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron