Žádost o unban

1
Žiadost o UB

Tvůj nick : zyxie

Steam ID : STEAM_0:0:184783954

Server, kde si dostal ban : Public

Admin, který ti dal ban : c0lyy

Důvod, proč si byl zabanován: Wallhack

Důvod, proč by si měl dostat unban : Jelikož to byl bezdůvodný ban. Chápu, že je admin teprve v Academy a neumí moc poznávat cheatery/hrát csko, ale tohle je už moc. Jedno kolo dám 6 basic killů s awp a hned mi tam hodí ban. Žádám tedy o unban, jelikož mi byl přidělen neprávem - CS:GO hraju od vydání a vážně nepotřebuji cheaty, abych hrál na public serverech. A taky žádám o to, abyste zkontrolovali admina, určitě to není poprvé, co někoho bezdůvodně zabanoval. Díky takovým jdou servery do kytek.

Re: Žádost o unban

4
Fl3ryy wrote: Fri, 24. July 2020, 14:56 http://leteckaposta.cz/583356201
Tohle je demo které coly natočil jako důkaz
Počkej až se k tomu vyjádří banleader/vedení
Je chyba u mě, nebo ty dema nefungují?

EDIT: Přes demoui to šlo, ale první demo jede na 10 FPS (idk, jestli je chyba u mě), ale druhý demo je úplně zbytečný, když tam jsem skoro furt dead a nic fishy na tom není. Pokud jsem dostal díky těm pár normálním killům ban, tak by měl dotyčný admin odinstalovat hru. :D

Re: Žádost o unban

5
Poprvé si mi připadal normálně. Takový killy jsou byli pro mě ze začátku v pořádku. Jenom až na nuke mi to připadalo trochu suspicious, takže jsem si nebyl úplně jistej. Jestli dostaneš unban, tak se ti omlouvám.

,,A taky žádám o to, abyste zkontrolovali admina, určitě to není poprvé, co někoho bezdůvodně zabanoval."
Nepamatuji si jestli jsem opravdu někoho jentak bezdůvodně zabanoval. Bany dávám vždy s důvodem.

U tebe Adame to bylo kvůli urážení hráčů(hlavně na jednoho nejmenovaného hráče) na serveru.
Retired Admin of Public ;)

Re: Žádost o unban

6
c0lyy wrote: Fri, 24. July 2020, 18:38 Poprvé si mi připadal normálně. Takový killy jsou byli pro mě ze začátku v pořádku. Jenom až na nuke mi to připadalo trochu suspicious, takže jsem si nebyl úplně jistej. Jestli dostaneš unban, tak se ti omlouvám.

,,A taky žádám o to, abyste zkontrolovali admina, určitě to není poprvé, co někoho bezdůvodně zabanoval."
Nepamatuji si jestli jsem opravdu někoho jentak bezdůvodně zabanoval. Bany dávám vždy s důvodem.

U tebe Adame to bylo kvůli urážení hráčů(hlavně na jednoho nejmenovaného hráče) na serveru.

Co jsem koukal na demo z Nuke, tak jsem tam neviděl nic, co by bylo sus. Možná myslíš to kolo, kde jsem se podíval na "ventku", aniž bych ho tam viděl, či něco, ale šel slyšet. Když tak sem můžeš napsat, kde ti to přišlo suspicious, podíval bych se zas a třeba se ti to snažil vysvětlit.

Re: Žádost o unban

7
podíval jsem se znova na demo. za stavu 3:1 ta hlava na heavenu jsem prvně myslel jako lock. Je to jen ústřel. A za stavu 3:2 jsem si myslel že si přemíříl dřív než týpek vylezl. Po zpomalení sis ho všiml. Moje chyba.

Požádal bych vedení o unban tohoto hráče.
Retired Admin of Public ;)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron