Žádost o unban

1
Žiadost o UB

Tvůj nick : Lazaczech

Steam ID : STEAM_0:0:205875088

Server, kde si dostal ban : Jailbreak

Admin, který ti dal ban : chiko

Důvod, proč si byl zabanován: hacky

Důvod, proč by si měl dostat unban : už to nikdy neudělám a chtěl bych to vyměnit za VIP :)

Re: Žádost o unban

2
Zdravím Erik volal som s vašim dedkom a stále mi nedošla pošta na tie hrnce ktore som si objednával prosim dohodni sa s nimi a pošli mi to zaplatil som vám zálohu pokial by ste ma chceli okradnut budem to musiet riešit cez policiu s pozdravom Samuel prajem pekny večer

Re: Žádost o unban

7
Jelikož se tady vyjadřují všichni jak chcou tak se vyjádřím taky, už z důvodu, že jsem JB Admin.

Důvody proč by měl hráč dostat unban:
- I admini, kteří byli zabanování z podezření cheatů dostali unban
- Hráč měl VIP a výhoda pro hráče s VIP/SPONZOR byla, že si můžou vyměnit permanentní ban za VIP/SPONZORA
- Hráč je aktivní a určitě po tolika odehraných hodinách (17d 10:44:10h) by nezačal cheatovat jen tak. Taky byl zabanován protože cheaty měl zaplé (šel mu vidět clantag cheatů) nikoliv že cheaty použil (aimbot etc.)

Re: Žádost o unban

8
qinssyq wrote: Sat, 27. June 2020, 21:17 Jelikož se tady vyjadřují všichni jak chcou tak se vyjádřím taky, už z důvodu, že jsem JB Admin.

Důvody proč by měl hráč dostat unban:
- I admini, kteří byli zabanování z podezření cheatů dostali unban
- Hráč měl VIP a výhoda pro hráče s VIP/SPONZOR byla, že si můžou vyměnit permanentní ban za VIP/SPONZORA
- Hráč je aktivní a určitě po tolika odehraných hodinách (17d 10:44:10h) by nezačal cheatovat jen tak. Taky byl zabanován protože cheaty měl zaplé (šel mu vidět clantag cheatů) nikoliv že cheaty použil (aimbot etc.)
Dúfam že v tom prvom úseku nenarážaš na mňa, keďže sám vieš čo sa stalo.
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron