Re: Žiadost o UB

11
Mohl jsi všechno napsat do jednoho příspěvku až nespamuješ, ale whatever.

Prvně se vyjádřím k situaci, která byla včera, ale i tak se vyřešila. Grabnul jsem tě, aby jsem řekl MMatsukimo co se stalo atd atd. Hra byla pozastavena a situace se ujasnila. Ty jsi po mně vyjel jako první takže bych pomlčel. Moje reakce byla trochu přehnaná s tím grabem to uznávám, ale tvoje byla až za hranicemi Ameriky.

Za druhé ten kick "kick inc" bylo myšleno na mě samotného nikoliv na tebe.

A za třetí, to že jsem ADMIN neznamená, že se chovám jinak, ANO, dávám si větší pozor na FK, pravidla etc., ale jen z důvodu protože jsem to taky snad napsal do žádosti o ADMINA: ,,Hlavním důvodem je dodržovat pořádek na serveru, protože se pořád najde někdo kdo neumí pravidla". ( taky jsem vysvětloval jedno pravidlo tobě samotnému a hned jsi po mně vyjel, že nemám pravdu a jsem egoista :D ) Nevidím problém v tom, že poučuji hráče když dají FK, řeknou neplatný příklad etc.


Ty jsi se začal chovat ke mně tak jak se choveš bez jakéhokoliv důvodu, já ti nikdy nic neřekl.

Re: Žiadost o UB

12
ghatt wrote: Sun, 14. June 2020, 22:07 ako vidim, tak to počitaš s kalkulačkou flery, no tak teda ti oznamim, ze som si ju givol len druhe kolo (:
ani ne tak s kalkulackou ale spis jsem to zkousel na publicu vis
Image

Re: Žiadost o UB

13
well, uznavam svoji chybu a timto dekuji jonasovi za upozorneni
"dobíhate na moje bodíky" - příkaz, při kterém máš dobíhat na bodíky, ale qinssy doběhl na jeden bodík a pak pustil klávesnici, tudíž neplnil to DOBÍHÁNÍ, Pribináček mu v tu chvíli dal oprávněnou nevýhodu, ale Lost in my own dreams mu dal FK, protože do času 18:30 se dávají pouze nevýhody a qinssy mel v tu chvili pouze jednu nevýhodu a pak dostal freekill. Tímto se omlouvám, ale furt to nemění situaci na tom, že chování Lost in my own dreams, ghatta bylo přes čáru a CTBAN byl i tak oprávněný.
Image

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 2 guests