Žádost o UB

1
Žiadost o UB

Tvůj nick : Dennis

Steam ID : STEAM_1:0:549909391

Server, kde si dostal ban : Games-Town.eu | Public [!ws,!gloves,!knife]

Admin, který ti dal ban : flerry

Důvod, proč si byl zabanován: Za údajný cheating

Důvod, proč by si měl dostat unban : Netuším za co jsem dostal ban, jestli že za to že mám málo hodin a malou úroveň na csgo a hraji o hodně lépe tak je to tím že smurfuji .... nemám problém poslat 2 hlavní účty na kterých mám dohromady přes 3000 hodin ... žádám o unban, protože cheating vážně nepodporuji a žádné cheaty jsem ani na vašich serverech ani na jiných serverech nikdy nepoužíval
Děkuji za případnou odpověd

Re: Žádost o UB

3
Backtrack je outline za hráčem a na demu to vážně vidět nejde :D
Prosím přimo ze hry ......
Jakože když už údajně hackuji tak bych rád věděl proč ...
Na serveru hrají lidi kteří tam dávají neskutečné killy že to ani mně nepřijde vůbec legit .... a pak dostanu ban za úplně normální kill .... když má člověk ping tak to může vypadat jako backtrack přitom je to legit ....
To že jsem dostal ow banned na main s 2500 s micemi 2015,2016,2017 atd mi přišlo dost k smíchu a pláči zároveň....
Ale když si nemůžu už ani normálně zahrát na komunitnímu serveru anižbych někomu nepřišel legit tak to je taky zábavný ....
Netvrdím že nějaké killy můžou vypadat unlegit i když jsou legit ... ale divím se že po 5 letech hraní téhle hry jsou furt lidi takový že nedokážou rozeznat legit cheatera oproti legit hráči co si chce jen zahrát

Re: Žádost o UB

4
backtrack neni žádnej outline za hráčem :D stačí si to přeložit, v podstatě to vrací playermodel na předchozí pozice
počkej pár minut, uploadnu ten clip na yt
Image

Re: Žádost o UB

6
pokud měl hráč ping tak je možné že měl jen laggy on ... vždyť ani očividně nevím co to pořádně je LOL
Ale já se tady nebudu hádat ... prostě vám jen pogratuluji že jste zabanovali legit hráče :)
že jsem dostal ow ban na 2500 hodinách mi přišlo jako jeden případ, ale dostat ban za 1 shot který ještě nic nemusí dokazovat ....
Když spectene jiné lidi na serveru tak vám také nemusí připadat legit ... např. Patrik ... ten kluk je extrémně dobrý a dává vac shoty, prefiry tam pořád ... ale to už nikoho nezajímá ... radši zabanujete hráče co má na té hře něco přes 5 let nahrané a povedl se mu kill proti hráči který měl možná ping proto to vypadalo jako ten backtrack či co to je :)

Re: Žádost o UB

7
kdybych měl takovýhle momentů více ... tak nic neřeknu a sám bych uvažoval že to nemusí vypadat jako legit ....
Ale za 1 moment .... to by měl ban na tom serveru skoro každej lol

Re: Žádost o UB

8
Však počkej na vyjádření někoho z vedení. Já mám na to svůj názor, oni to můžou vidět jinak
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron